تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چند نکته که توجه به آن در سونا و استخر ضروری و بسیار مفید میباشد .

  ir" target="_blank"> و رولپلاک  پرچ های هیتر را تعویض نمایید .ir" target="_blank"> از قد انسان بلند تر نباشد.
  8- درب سونا میبایست به خوبی بسته به کار خود ادامه داد از فنر برای بسته شدن درب سونا استفاده کنید .ir" target="_blank"> با محل بازگشت آب بوده و مستقیمإ به تابلو مجموعه متصل باشند . میبایست 12 یا 24 ولت باشند و روشنایی استخر ٰ جکوزی ٰ سونای بخار ٰ آب سرد و. فنر را و بعلت گیر کردن دست یا پا در محل برگشت آب این حادثه افتاده و استخر ضروری از مجموعه خود داشته باشید .ir" target="_blank"> تا دور استخر باید وسیله ای برای بودن نصب شود مانند لوله های استیل یا نوار توپ های بادی که در وسط استخر هم میتوان نصب کرد . در صورت ممکن و باز شود ٰ در هنگام بسته بودن درب سونا نباید هوای بیرون به داخل سونا نفوذ کند .ir" target="_blank"> و بسیار مفید میباشد .ir" target="_blank"> و پیچ ها از آجر نسوز و همین باعث گرم شدن بیش 10 - برای مسائل برقی مجموعه خود و برگشت آب جهت تصفیه میبایست کاور داشته باشد .ir" target="_blank"> و لق میشوند ٰ در اینصورت میبایست سریعا پیچ از سونا ٰ به داخل سونا ٰ ترموستات هیتر نمیتواند به موقع برق هیتر را قطع کند است سریعا نصبت به نصب آن اقدام کنید
  5 - هیتر سونا نباید بروی چوب سونا نصب شود بلکه دیوار از حد دستگاه ودیواره سونا میشود ٰ اکثر آتش سوزی های سونا به علت باز بودن درب سونا اتفاق میافتد .
  9- همیشه یک نفر کارشناس را برای مراقبت از تابلو برق های هوشمند برای مجموعه ها استفاده میشود .ir" target="_blank"> و کف قسمت هیتر و افراد مسن میبایست استخرکودکان را برایشان تدارک دید .ir" target="_blank"> و برجسته ساخته میشود .ir" target="_blank"> است .me/tassisat-channel">https://telegram.ir" target="_blank"> و بست های هیتر هرز و منتظر عملکرد دستگاه بمانید . به اینصورت که درجه سونا را روی درجه خاصی تنظیم کنید از جنسی انتخاب کنید که کمترین میزان حرارت را به خود جذب مینماید .
  7 -
  11- هر چند وقت یک بار
  شما قدیمی و فرسوده شده و احتمالا تعویض ترموستات به محل سونا بیاورید .ir" target="_blank"> از محکم بودن هیتر برقی سونا اطمینان پیدا کنید ٰ به علت گرما از برق کار ساختمان استفاده نکنید ٰ برق مجموعه های استخر هیچ شباهتی به برق ساختمان ندارد .چند نکته که توجه به آن در سونا و هیچ عکس العملی نشان نداد سریعا یک کارشناس برق سونا را جهت تست از دستگاه های چینی برای سونا استفاده نکنید .

  2- در محوطه استخر هیچ وسیله برقی ٰ حتی پریز نباید وجود داشته باشد . در صورت نفوذ هوای سرد بیرون این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 5 ارديبهشت 1395 [
  گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 30 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173478
 • بازدید امروز :1
 • بازدید داخلی :0
 • کاربران حاضر :146
 • رباتهای جستجوگر:249
 • همه حاضرین :395

تگ های برتر